masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki pochází z exotického tichomoří. Jedná se o novinku mezi masážemi. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polyponéské masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Hřející mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží.

Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, ulovňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž zase navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncetrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.

Při terapii se používají mušle Lava Shells a další mořské mušle, panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C.

Tato uvolňující relaxační Masáž horkými mušlemi Tokoriki spojená s peelingem celého těla je velmi vhodná jako dárek především pro ženy všech věkových kategorií.

Ošetření těla horkými mušleme zahrnuje:

-ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny

-hydratace pokožky kokosovými oleji

-tlaková masáž

-masáž celého těla horkými mořskými mušlemi

-celotělový zábal s aplikací kokosového másla 

-masáž hlavy

120 min............................1100,-

24.07.2010 15:10:24
lenza
Zdravnet.cz
[CNW:Counter]
Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one