kombinovaná kosmetická bandáž

Body Wrapping

Umění zábalu - kombinovaná kosmetická bandáž

Body Wrapping je procedura, která opravdu v nabídce chybět nemůže. Je to totiž jediné ošetření nezávislé na přístrojové technice.

Celé ošetření se skládá ze dvou etap: přípravné fáze (nanášení krému) a vlastní terapie (tlaková bandáž).
První fáze spočívá v nanášení speciálního krému, který obsahuje aktivní látky, jako jsou výtažky z břečťanu, lískových ořechů či zázvorový a skořicový olej. Právě skořice v přípravku dominuje natolik, že se zábalu často říká skořicový. Ale pozor, pod tímto názvem se prodává dost laciných napodobenin. Nenechte se tedy zlákat výhodnou cenou: účinek krému nespočívá jen v jeho vůni. Ba naopak, neopatrné dávkování skořicového oleje může způsobit alergii!

Krém má dva úkoly: zlepšit buněčný metabolismus (spalování tukových zásob) a podpořit krevní oběh (a tak stimulovat odvod zplodin látkové výměny).

Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit žádný úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu pokožky. Je totiž třeba, aby toxiny a odpadní látky z buněk byly odvedeny z těla systémem, který je k tomu určený - to zajišťuje druhá etapa techniky, bandáž:

Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami látkové výměny.

Před procedurou i během celé kúry dbáme na dostatečný příjem tekutin. Jejich nedostatek ve vazivu se může podepsat na výsledku.

Jaké jsou účinky ošetření?

  • úbytek na objemu
  • celkové zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou (též křečovými žilami a popraskanými žilkami)

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

  • 7-10 návštěv, první týden 2-3x, následně 1x týdně
  • po úspěšné kúře doporučujeme návštěvy 1x měsíčně pro udržení výsledku
  • doba ošetření je 60 minut čistého času v zábalu
11.01.2009 20:34:07
lenza
Zdravnet.cz
[CNW:Counter]
Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one